Demolacje

W przeciągu wielu lat naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w bardzo trudnych demontażach demolacyjnych kotłów parowych, wodnych oraz bloków energetycznych znajdujących się w elektrociepłowniach i elektrowniach w całej Polsce.

Prace rozbiórkowo - demolacyjne odbywają się w czynnych zakładach w bezpośrednim sąsiedztwie pracujących urządzeń energetycznych, co stanowi dodatkowe utrudnienie. Koordynujemy nasze prace z całym zakładem, tak aby produkcja ciepła/prądu nie była wstrzymywana. Ze względu na brak możliwości zastosowania ciężkiego sprzętu, likwidację kotłów przeprowadzamy ręcznie oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu, tak by nie uszkodzić urządzeń nie przeznaczonych do likwidacji.

Rozebraliśmy już dziesiątki kotłów parowych, wodnych, miałowych, pyłowych, fluidalnych,gazowych, olejowych, zamurowanych oraz na szczelnych ścianach, rozkładając na części pierwsze i wywożąc niejednokrotnie przez drzwi o 1,5 m szerokości. Gabaryty tych urządzeń sięgają kilkudziesięciu metrów wysokości i masy kilkuset ton.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać rozbiórkę praktycznie każdego kotła, niezależnie od dostępu oraz stanu technicznego urządzenia.

Nasza firma zapewnia wykonawstwo w rekordowo krótkich terminach, pracując nawet w systemie trójzmianowym.

Działamy szybko, sprawnie i bezpiecznie.